Αθλητικό πρόγραμμα TV Ημέρας – 13 Ιανουαρίου 2018

14:30 Novasports 1HD


Κάρντιφ – Σάντερλαντ

Διοργάνωση: Championship

15:00 ERT3


Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Διοργάνωση: Football League

15:00 Novasports 3HD


Ξάνθη – Πλατανιάς

Διοργάνωση: Super League Σουρωτή

15:30 ΕΡΤ2


Παλαιό Φάληρο – Απόλλων

Διοργάνωση: Α1 Ανδρών Πόλο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD


Βέρντερ – Χόφενχαϊμ

Διοργάνωση: Bundesliga

16:30 ΕΡΤ1


ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Διοργάνωση: Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1


Κόροιβος – Κύμη

Διοργάνωση: Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1


Κολοσσός – Τρίκαλα

Διοργάνωση: Stoiximan.gr Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD


Ανόβερο – Μάιντς

Διοργάνωση: Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD


Άουσμπουργκ – Αμβούργο

Διοργάνωση: Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Φράιμπουργκ

Διοργάνωση: Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Στουγδάρδη – Χέρτα

Διοργάνωση: Bundesliga

17:00 ΕΡΤ2


Ηρακλής Χαλκίδας – Κηφισιά

Διοργάνωση: Volleyleague

17:00 Novasports 4HD


Μίντλεσμπρο – Φούλαμ

Διοργάνωση: Championship

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD


Τσέλσι – Λέστερ

Διοργάνωση: Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD


Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ

Διοργάνωση: La Liga

17:15 Novasports 1HD


Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος

Διοργάνωση: Super League Σουρωτή

18:00 Novasports 3HD


Ρεν – Μαρσέιγ

Διοργάνωση: Ligue 1

18:30 ΕΡΤ1


Λαύριο – Προμηθέας

Διοργάνωση: Stoiximan.gr Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD


Έιμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης

Διοργάνωση: La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD


Λειψία – Σάλκε

Διοργάνωση: Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD


Τότεναμ – Έβερτον

Διοργάνωση: Premier League

19:30 Novasports 4HD


Νότιγχαμ Φόρεστ – Άστον Βίλα

Διοργάνωση: Championship

19:30 Novasports 2HD


Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός

Διοργάνωση: Super League Σουρωτή

20:30 ΕΡΤ2


Ολυμπιακός – Ανόβερο

Διοργάνωση: Champions League Πόλο

21:00 Novasports 1HD


Μονπελιέ – Μονακό

Διοργάνωση: Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD


Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Βαλένθια

Διοργάνωση: La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD


Μπολόνια – Ρέτζιο Εμίλια

Διοργάνωση: Serie A

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD


Μπράγκα – Μπενφίκα

Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD


Σάρλοτ Χόρνετς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

Διοργάνωση: NBA